Kolo.News.Ukraine.Region

Ланцюг та кайданки: на Вінниччині судитимуть фермера, який тримав у рабстві квартиранта

Ланцюг та кайданки: на Вінниччині судитимуть фермера, який тримав у рабстві квартиранта
Ланцюг та кайданки: на Вінниччині судитимуть фермера, який тримав у рабстві квартиранта Новини України 02 лип 2023 в 11:10

Житель Вінниччини утримував у неволі "квартиранта своєї матері". Вивіз потерпілого на ферму, зкував кайданками та прив'язав ланцюгом.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Вінницької області.

61-річний фермер 10.05.2023 приїхав до своєї матері для владнання конфлікту, що виник між нею і чоловіком, який тимчасово проживав у її будинку. У сина господарки оселі виник умисел на позбавлення волі «квартиранта».

Реалізовуючи свій злочинний умисел, спрямований на незаконне позбавлення волі та вільне пересування чоловіка, підозрюваний одягнув на руки потерпілого кайданки та вивіз до підсобного приміщення власної ферми.

"Зловмисник одягнув на утримуваного металевий ланцюг довжиною майже 4 метри та вагою понад 14 кг, який прикріпив до кайданок та, перекинувши через балку перекриття будівлі, скував його кінці навісним замком, чим позбавив чоловіка можливості вільно пересуватися та заподіяв йому фізичних страждань", - йдеться у повідомленні.

Наступного дня потерпілому вдалося звільнитися, розкрутивши з’єднання ланцюга, вибивши двері у підсобному приміщенні та, із закованими у кайданки і ланцюг руками побігти у напрямку автомобільної дороги. Там він зупинив вантажівку та попросив у водія про допомогу.

У лікарні у чоловіка виявлено забій голови, грудної клітини, множинні садна на спині, забійні рани обох гомілок. Прокуратурою передано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Вінницького району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

Такий злочин карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар