Kolo.News.Ukraine.Region

Мешканці Покрова можуть отримати грошову допомогу: як оформити

Мешканці Покрова можуть отримати грошову допомогу: як оформити
Мешканці Покрова можуть отримати грошову допомогу: як оформити Новини України 02 лип 2023 в 16:45

Мешканці Покрова можуть отримати грошову допомогу, а саме, 2220 грн на особу на місяць протягом 3 місяців.

Хто та як може отримати гроші - повідомили у виконкомі Покровської міської ради.

«В м. Покров 03.07.2023 – 05.07.2023 за адресою: Валерія Залужного, 5 (понеділок - середа з 10:00 до 16:00) буде відбуватися збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям та постраждалих від воєнних дій від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом “Право на захист”. А саме, 2220 грн на особу на місяць протягом 3 місяців!», - йдеться в повідомленні.

Подати заявку можуть особи, які не отримували раніше допомоги у розмірі 6660 грн. від міжнародних організацій та мають прибуток менше 5400 на одного члена домогосподарства. А також належать до таких категорій: особи, які проживають у м. Покров та постраждалі від воєнних дій; переселенці, які перемістилися після 24.02.22; люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання;

Вищезгадані особи повинні відповідати наступним категоріям: родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше); родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років; родина з однією або декількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання.

Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб; прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Інформація, яку необхідно буде надати: Податковий номер; Національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу; довідка ВПО (за наявності); банківська картка головного заявника; свідоцтво про народження дітей (за необхідністю); документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю); посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання.

Для збору даних мають бути присутні всі члени родини.

Для сімей, членами яких є маломобільні люди, які не можуть прибути до пункту реєстрації, допускається реєстрація за оригіналами документів за умови надання медичної довідки, що підтверджує їхній стан.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар