Kolo.News.Ukraine.Region

Володимир Зеленський приїхав до Одеси з робочим візитом

Володимир Зеленський приїхав до Одеси з робочим візитом
Важливо
Володимир Зеленський приїхав до Одеси з робочим візитом Новини України 02 лип 2023 в 17:03

Президент Володимир Зеленський 2 липня здійснив офіційний візит до Одеси, де провів зустріч з командувачем Військово-Морських сил ЗСУ Олексієм Неїжпапою.

Під час зустрічі були обговорені низка важливих питань, пов'язаних з безпекою на Чорному морі та стратегією розвитку Військово-Морських сил на час воєнних дій і після їх закінчення.

Одним із ключових аспектів обговорення стали оборонні спроможності ВМС.

Зеленський проявив захоплення майстерністю та відвагою українських військових, які зуміли перетворити Чорне море на акваторію своєї сили, доводячи таким чином свою непохитну відданість захисту національних інтересів.

Одним із важливих напрямів розвитку ВМС стала програма морських дронів та ракетна програма. Президент залишився задоволений проміжними результатами цих програм та висловив надію на подальший їх успіх.

Зустріч завершилася словами привітання від Зеленського до військових ВМС з професійним святом, виражаючи при цьому вдячність за їх невтомну працю та самовідданість на захисті України.

"Ворог точно не диктуватиме умов у Чорному морі, і окупантам доведеться так само боятися наближатись до нашого українського Криму і до наших берегів Азовського моря, як російські кораблі вже бояться наближатись до нашого Чорноморського узбережжя", - сказав Зеленський.

Президент також підкреслив, що довіра до Військово-Морських сил знищила всі надії ворога на підкорення Чорного моря, та відзначив великий внесок українських воїнів у забезпечення безпеки країни.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар