Kolo.News.Ukraine.Region

5 громад Кіровоградщини отримають кошти від держави на реалізацію проєктів відновлення

5 громад Кіровоградщини отримають кошти від держави на реалізацію проєктів відновлення
5 громад Кіровоградщини отримають кошти від держави на реалізацію проєктів відновлення Новини України 06 лип 2023 в 15:00

5 територіальних громад Кіровоградської області отримають 244 мільйони 185,7 тисячі гривень на реалізацію проєктів «Програми з відновлення України». Відповідне рішення прийняв Кабмін 4 липня. Про це повідомили в Кіровоградській обласній раді.

«Своїм розпорядженням Кабінет Міністрів України розподілив субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам. Так, 57,8 мільйона гривень отримає Новоукраїнська міська громада, 17,2 мільйона – Катеринівська, 45,5 мільйона – Кропивницька, 38 мільйонів – Новомиргородська та 85,4 мільйона – Олександрійська міська громада», – розповів голова постійної комісії Кіровоградської обласної ради з питань бюджету, фінансів та інвестицій Сергій Коваленко.

Джерелом субвенції є кошти, виділені Європейським інвестиційним банком у рамках спільної програми України та ЄІБ «Програма з відновлення України».

«За ці кошти будуть реалізовані критично необхідні для громад проєкти, що безпосередньо впливають на якість життя людей», - зазначив на засіданні Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Зокрема, в обласній клінічній дитячій лікарні проведуть реконструкцію рентгенологічного кабінету для встановлення комп’ютерного томографу.

Читайте також: На Одещині затверджено 13 проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар