Kolo.News.Ukraine.Region

На Одещині затверджено 13 проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

На Одещині затверджено 13 проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України
На Одещині затверджено 13 проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Українці для світу 06 лип 2023 в 10:00

Одеська область вже давно працює з ПРООН. Станом на сьогодні до фінансування затверджено 13 проектів (7 у місті Одеса та 6 в області) на загальну суму близько 1,5 млрд. грн. Про це повідомили в Одеській обласній військовій адміністрації.

Фінансування передбачено в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за рахунок коштів Європейського Інвестиційного Банку.

«Подякував за всебічну підтримку Одеської області. Цього разу привернули увагу представників ПРООН до Одеської обласної клінічної лікарні, Одеської обласної дитячої лікарні та Одеського обласного центру соціально значущих хвороб. Стан цих медичних закладів далекий від ідеалу. Відповідні експертизи нами проведені, документація щодо проектів реконструкції готова. З боку команди ПРООН під час зустрічі отримали позитивний сигнал», – заявив Олег Кіпер.

Сторони домовилися надалі співпрацювати та реалізовувати нові спільні проекти.

«Разом з Одесою в нас контакт вже протягом шістьох років, а з новим керівництвом області ми тільки починаємо працювати. Одеса та область демонструють єдність і це – ідеальна модель роботи. Ми хочемо щоб так єдино було у всій Україні», – заявив під час зустрічі представник ПРООН, керівник проекту НКПВУ Ігор Кістеньов-Кавказький.

Нагадаємо, учора, 5 липня, міжнародні партнери України приїхали з візитом до Одеської області. Це міністри сільського господарства України, Естонії, Латвії, Литви та Молдови.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар