Kolo.News.Ukraine.Region

4 людей померло, 7- у лікарні: на Одещині затримали жінку, яка продавала сурогатний алкоголь

4 людей померло, 7- у лікарні: на Одещині затримали жінку, яка продавала сурогатний алкоголь
4 людей померло, 7- у лікарні: на Одещині затримали жінку, яка продавала сурогатний алкоголь Новини України 07 лип 2023 в 16:39

На Одещині затримали жінку, яка продавала сурогатний алкоголь в магазині у селі Старостине. Вживання невідомого алкоголю призвело до смерті 4-х людей. Ще 7-ро - в лікарні у тяжкому стані.

Про це повідомили в поліції Одеської області.

Подія сталася 5 липня у селі Старостине. Того дня медичним працівникам швидкої допомоги один за одним довелося госпіталізовувати місцевих жителів, яким стало зле після вживання горілки кустарного виробництва з тамтешнього магазину.

"Троє людей у лікарні померли. Смерть ще одного чоловіка медики констатували за місцем його мешкання. Попередня причина смерті громадян - токсична дія та отруєння хімічними речовинами. Семеро людей наразі залишаються у критичному стані", - йдеться у повідомленні.

Жінку, яка реалізувала сурогатний алкоголь, правоохоронці затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України за підозрою у реалізації незаконно виготовлених спиртовмісних речовин, що призвело до отруєння та смерті людей.

У рамках проваджень, розпочатих слідчими поліції за статтями 115 та 204 Кримінального кодексу України, призначено низку судових експертиз.

Зібрані поліцейськими матеріали, відповідно до норм Кримінального процесуального кодексу України, передано за підслідністю до територіального управління Бюро економічної безпеки.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар