Kolo.News.Ukraine.Region

На Дніпропетровщині викрили злочинну групу, яка завдала збитків державі на 7 мільйонів гривень

На Дніпропетровщині викрили злочинну групу, яка завдала збитків державі на 7 мільйонів гривень
На Дніпропетровщині викрили злочинну групу, яка завдала збитків державі на 7 мільйонів гривень Новини України 06 трав 2023 в 14:00

Слідчі Дніпропетровщини викрили членів злочинної групи, які завдали державі збитків на майже 7 мільйонів гривень. Про це відзвітували в МВС України.

Службові особи державного підприємства заснували приватну фірму, через яку укладали контракти на виконання різного виду робіт. При цьому державне підприємство залишалося нерентабельним, а дохід отримувало лише на папері.

Правоохоронці з’ясували, що 73-річний директор підприємства залучив до злочинної групи двох спільників – власного сина та місцеву жительку. Вони створили приватну компанію, через яку укладали контракти на виготовлення різного типу продукції.

Вся господарська діяльність здійснювалася виключно через їх фірму, натомість від імені державного підприємства договори не укладалися. Відтак, з 2016 по 2019 роки зловмисники привласнили бюджетні грошові кошти на суму понад 6,9 млн гривень.

28 квітня 2023 року за місцями мешкання фігурантів відбулися санкціоновані обшуки, в ході яких поліцейські вилучили ряд речових доказів, які підтверджують їх злочинну діяльність.

Всім трьом учасникам злочинної схеми заволодіння бюджетними коштами вручили повідомлення про підозру за ч. 4 та 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Наразі двом підозрюваним – директору держпідприємства та бухгалтерці, обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою.

Читайте також: На Черкащині розпочали серію масштабних і регулярних навчань для спецслужб: абсолютно всіх, які задіюються при надзвичайних ситуаціях, із усіх підрозділів по області. Долучають також і курсантів.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар