Kolo.News.Ukraine.Region

Одружився на удвічі старшій жінці з інвалідністю і намагався виїхати з країни: на кордоні упіймали шахраїв

Одружився на удвічі старшій жінці з інвалідністю і намагався виїхати з країни: на кордоні упіймали шахраїв
Одружився на удвічі старшій жінці з інвалідністю і намагався виїхати з країни: на кордоні упіймали шахраїв Новини України 12 лип 2023 в 09:45

В Україні триває війна і почесний обов’язок кожного чоловіка (і за бажанням, жінок) – захищати Батьківщину у лавах Збройних сил України. Але зрідка бувають випадки, коли страх штовхає людей на дивні вчинки. Такий випадок стався нещодавно у пункті пропуску «Старокозаче» на Одещині. Там прикордонники Білгород-Дністровського загону спільно зі співробітниками СБУ виявили чоловіка, який з метою виїзду закордон уклав фіктивний шлюб.

 Пункт перетину кордону на Одещині


Схема була проста: 32-річний українець одружився з 56-річною жінкою, яка має інвалідність і того ж дня намагався перетнути кордон.


– Під час прикордонного контролю у правоохоронців виникла підозра щодо відвертості подружжя. Різниця у віці між «молодятами» була суттєвою. Жінка була старшою за чоловіка на понад двадцять років. А дата одруження співпадала з днем «весільної» подорожі за кордон. Виявилося, що «іскра» у стосунках між нареченими проскочила лише задля перетину чоловіком кордону, – повідомляють у Південному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

Свідоцтво про шлюб, яке показали прикордонникам "молодята"

Правоохоронці з’ясували, що громадянин України скористався оголошенням в інтернет-мережі про можливість «поєднати серця» з жінкою, яка має інвалідність. Така послуга вартувала нареченому 8000 гривень.


Чоловік проживав в одному із сіл Южненської міської громади Одеської області, а жінка родом з Одеси. «Закохані» оформили шлюб в Одесі та одразу ж попрямували до кордону.
Потенційному втікачу за додаткову винагороду навіть віднайшли таксі до пункту пропуску та надали «доглядальницю», яка мала все проконтролювати.


Однак такі дії для всіх учасників протиправної схеми завершилися невдало, їх передали представникам Національної поліції.

ТЕГИ
#шахраї

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар