Kolo.News.Ukraine.Region

Легендарний командир «Азову» після російського полону зустрівся з бригадою

Легендарний командир «Азову» після російського полону зустрівся з бригадою
ТОП Тема
Легендарний командир «Азову» після російського полону зустрівся з бригадою Новини України 16 лип 2023 в 20:00

Командир бригади «Азов», підполковник Денис «Редіс» Прокопенко зустрівся з особовим складом. Про це розповіли на сторінці полку «Азов».

«Перебуваючи у полоні я сказав, що для мене ця війна не закінчиться, доки ми не повернемо з полону нашого останнього бійця та не відновимо кордони України на стан 1991 року. Я — солдат. Мене не цікавлять ніякі інші напрямки діяльності, крім військової справи. Моє серце, моя душа, моє тіло належать Азову», — сказав «Редіс» під час зустрічі з бійцями бригади.

Він також наголосив на тому, що основні зусилля сьогодні мають бути спрямовані на бойову підготовку та доукомплектування підрозділу особовим складом, технікою та озброєнням.

Довгоочікувана зустріч з командиром, його присутність поруч із підлеглими та безпосереднє командування підрозділом — саме той необхідний заряд, який підніме бойовий дух військовослужбовців бригади та надасть їм додаткову впевненість на полі бою, наголосили в «Азові».

Особовий склад «Азову», який чекав на повернення командира з полону більше року, радий вітати його в строю та готовий до виконання будь-яких поставлених завдань.

Наразі підполковник Денис «Редіс» Прокопенко проходить реабілітацію та найближчим часом приступить до виконання службових обов'язків.

Нагадаємо, командири полку «Азов», які захищали від російських загарбників Маріуполь і комбінат «Азовсталь», повернулися з Туреччини в Україну.

Наразі у російському полоні залишаються понад 2,5 тисячі захисників Маріуполя з заводу «Азовсталь», їхнім визволенням займається військова розвідка.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар