Kolo.News.Ukraine.Region

Організували наркотрафік в колонію Кіровоградщини: підозрюють сімох людей

Організували наркотрафік в колонію Кіровоградщини: підозрюють сімох людей
Організували наркотрафік в колонію Кіровоградщини: підозрюють сімох людей Новини України 17 лип 2023 в 11:55

На Кіровоградщині викрито членів злочинної групи, які організували трафік постачання наркотиків та психотропів до колонії.

Про це повідомили в Кіровоградській обласній прокуратурі.

Про підозру повідомили так званому «смотрящему» та ще шістьом членам злочинної групи, які налагодили канал постачання на територію однієї із виправних установ наркотичних засобів та їх збут серед засуджених.

"«Смотрящий» прийняв на себе усю повноту неформальної влади над ув’язненими в установі та забезпечив контроль над надходженням на територію заборонених речей, наркотичних засобів та психотропних речовини - метадону, амфетаміну, канабісу", - йдеться у повідомленні.

Між учасниками злочинної групи були чітко розподілені обов’язки щодо придбання, переправлення та маскування того чи іншого наркотичного чи психотропного засобу.

Наркотики на територію колонії потрапляли через поштові посилки, замасковані у продукти харчування, ліки, засоби гігієни, а також під час особистих побачень.

Під час проведення слідчих дій правоохоронцями задокументовано більше 20 фактів передачі наркотичних засобів.

Під час обшуків у приміщеннях держустанови та домоволодіннях фігурантів, вилучили наркотичні засоби та психотропи, мобільні телефони, грошові кошти, флеш-накопичувачі, банківські карти, чорнові записи, фіскальні чеки до поштових відправлень.

Наразі протиправну діяльність членів злочинної групи припинено. До суду скеровано клопотання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів у виді тримання під вартою.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар