Kolo.News.Ukraine.Region

У Вінниці встановлять енергоощадні турецькі ліфти

У Вінниці встановлять енергоощадні турецькі ліфти
У Вінниці встановлять енергоощадні турецькі ліфти Новини України 18 лип 2023 в 20:07

У Вінниці в рамках першого безкоштовного капітального ремонту для ОСББ в трьох будинках на заміну старим підйомникам, які вичерпали свій термін експлуатації, встановлять нові ліфти турецького виробництва.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

«Зокрема, нові підйомники з’являться за адресами: вул. Стрілецька, 48,а, вул. Келецька, 104 та вул. А. Первозванного, 6. Усі роботи будуть виконуватися повністю коштом міського бюджету», - йдеться у повідомленні.

Як зазначають в департаменті житлового господарства Вінницької міськ ради, встановлення повністю нових ліфтів турецького виробництва на даному етапі можна вважати пілотним проектом.

“Зараз ми хочемо подивитися, як вони себе зарекомендують з точки зору експлуатації та обслуговування, а вже потім будемо робити відповідні висновки, – розповідає директор департаменту житлового господарства Віталій Місецький. - Відверто кажучи, сьогодні більшість ліфтів, які працюють у вінницьких багатоповерхівках – це старі підйомники білоруського виробництва. Багато з них уже вичерпали свій термін гарантійного обслуговування, в зв'язку з чим, аби подовжити їх життя, ми проводимо капітальний ремонт. Після цього підйомники зможуть слугувати ще, щонайменше, 12 років. Тому і стоїть питання пошуку раціональної та сучасної альтернативи”.

Ліфти турецького виробництва щонайменше на 20% енергоощадніші порівняно з більшістю працюючих у місті. Крім того, вони мають покращену шумоізоляцію. Гарантійний термін експлуатації нових ліфтів, якщо йде повна заміна обладнання - 25 років з моменту встановлення.

На сьогодні, фірма-підрядник уже розпочала демонтаж старих ліфтів та найближчим часом приступить безпосередньо до встановлення нових підйомників. Завершити роботи планують наприкінці серпня.

Загалом, цього року у Вінниці планують капітальний ремонт 22 підйомників. На сьогодні комунальники уже оновили 9 ліфтів. Наразі роботи по капітальному ремонту ліфтf тривають у будинку по вулиці Тимошенко, 2,а. Цей капремонт також виконується в рамках безкоштовного ремонту для ОСББ.

Найближчим часом роботи також мають бути розпочаті в третьому під'їзді по вулиці Брацлавська, 31. Тут роботи виконуватимуться на умовах співфінансування з мешканцями.
0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар