Kolo.News.Ukraine.Region

Вінницька ОВА доставила черговий вантаж з будматеріалами для Херсонщини

Вінницька ОВА доставила черговий вантаж з будматеріалами для Херсонщини
Вінницька ОВА доставила черговий вантаж з будматеріалами для Херсонщини Новини України 23 лип 2023 в 11:00

Вінницька ОВА доставила черговий вантаж з будматеріалами для відновлення житла в селище Калинівське Херсонської області.

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, у рамках загальнонаціонального проекту «Пліч-о-пліч» Вінницька ОВА доставила черговий гуманітарний вантаж з будівельними матеріалами для відновлення житла в селищі Калинівське Херсонської області: 25 тонн щебеню та 25 тонн відсіву.

Крім цього, доставили покрівельні матеріали та водостічні системи для перших будинків, що відновлюються.

«Зараз у Калинівському працює п'ять будівельних бригад з Вінниччини. Наразі проводяться завершальні роботи з відновлення двох будинків з десяти першочергових. – підкреслив очільник області. - На сьогодні головне завдання - якнайшвидше відновити житло, щоб калинівчани змогли повернутися до своїх осель. Дякую громадам та бізнесу Вінниччини за те, що долучаєтесь до відновлення Херсонської області!»

Нагадаємо, у селищі Калинівське на Херсонщину вже приступили до роботи будівельні бригади, сформовані територіальними громадами Вінницької області.

До відновлення зруйнованого житла калинівчан долучилася бригада з Лука-Мелешківської громади на чолі з головою громади Богданом Августовичем та бригада з Війтівецької громади на чолі з заступником голови тергромади Ігорем Павлюком.

Другий тиждень в Калинівському працює бригада з Калинівської громади Вінницької області. До неї минулого тижня доєдналася механізована Ладижинська бригада, оснащена спецтехнікою та будівельники з Жмеринської і Дашівської громад.

Читайте також: Село Кам’янського району отримало подарунок із Нормандії

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар