Kolo.News.Ukraine.Region

Село Кам’янського району отримало подарунок із Нормандії

Село Кам’янського району отримало подарунок із Нормандії
Село Кам’янського району отримало подарунок із Нормандії Українці для світу 16 лип 2023 в 08:00

Навчальний заклад Лихівської селищної ради Кам’янського району Дніпропетровської області отримав автобус, в якості гуманітарної допомоги. Про це повідомив очільник Кам’янської районної військової адміністрації Олег Гапіч.

«І знову гарна новина! Днями КЗ «Лихівський ліцей Лихівської селищної ради» отримав автобус, як міжнародну допомогу від Французької Республіки (Регіон Нормандія).  Автобус своїм ходом подолав не одну тисячу кілометрів, адже приїхав прямо в смт Лихівка. Щиро дякую начальнику Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергію Лисаку та керівництву організації міжнародної допомоги Французької Республіки, за відчутну підтримку однієї із наших громад та увагу до освітянської галузі», – розповів посадовець.

Одночасно може перевезти 55 пасажирів, оснащений всім необхідним для безпечного перевезення дітей.

Додамо, 21 червня в приміщенні комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Лихівської селищної ради» відбулося відкриття міні-комп’ютерного класу, це 5 сучасних комп'ютерів, які отримано в рамках проєкту Міжнародної організації «Stay Safe Ukraine» та партнерів із Великобританії «Reusing IT».

Метою проєкту є зробити новітню комп'ютерну техніку доступною для кожного, дати віру у власні сили та впевненість, що ти не один на шляху становлення, що завжди отримаєш  допомогу.

Дані комп'ютери будуть використовуватися для навчання тими дітьми, які не мають доступу до гаджетів, а в час канікул – для творчості, розвитку, розширення світогляду.

Читайте також: Жіночі та сімейні підприємства Дніпропетровщини можуть отримати гранти від американських партнерів

 

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар