Kolo.News.Ukraine.Region

1,3 млн грн: у центрі Черкас облаштовують алею ліхтарів-музикантів

1,3 млн грн: у центрі Черкас облаштовують алею ліхтарів-музикантів
1,3 млн грн: у центрі Черкас облаштовують алею ліхтарів-музикантів Новини України 25 лип 2023 в 13:36

У Черкасах створюють алею ліхтарів-музикантів уздовж пішохідної зони поруч із музичною школою № 1 імені Миколи Лисенка, що на вулиці Байди Вишневецького.

Про це повідомили на сайті Черкаської міської ради.

На це витратять 1,3 мільйона бюджетних грошей.

Біля школи вже оновили тротуарне покриття, далі ж продовжать встановлення кованих ліхтарів. Тут же мають встановити ковані фігури саксофоніста, трубача, контрабасиста й скрипаля (їх висота сягатиме трьох метрів), арфи (2,5 метра). Перед входом у школу облаштують лавку з музичним оздобленням. Усі ліхтарі виготовлені з оцинкованої сталі за індивідуальним проєктом.

Ідея з облаштування в Черкасах алеї-музикантів належить директорці музичної школи Юлії Темченко. Раніше вона подала її для участі в громадському бюджеті. Тоді її ініціативу своїм голосуванням підтримали сотні жителів Черкас.

"Поява подібного артоб’єкту відволіче наших дітей від війни, це важливо для них. Вони вже зараз дуже емоційно реагують на зміни поруч із школою", - сказала Темченко.

Як повідомляє сайт закупівель "Прозорро" на створення композиції з бюджету витратять 1 мільйон 380 тисяч гривень. Роботи мають закінчити до кінця року. Підрядником робіт буде товариство «Скайлайт Сервіс». Замовник провів закупівлю без використання електронної системи. Свої перші підряди він отримав у квітні цього року.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар