Kolo.News.Ukraine.Region

У Кривому Розі провели унікальну операцію на хребті

У Кривому Розі провели унікальну операцію на хребті
У Кривому Розі провели унікальну операцію на хребті Новини України 26 лип 2023 в 09:11

У Кривому Розі хірурги вперше провели ендоскопію хребта. Завдяки хірургічному втручанню двоє пацієнтів, які не могли самостійно здолати і 50 метрів, вже на другий день після операції почали самостійно рухатися.

Про це повідомив очільник управління охорони здоров'я криворізької міської ради Костянтин Мурашко.

В одній з лікарень міста провели операцію на хребті, яку самі медики називають унікальною для Кривого Рогу. Пацієнтів прооперували криворізькі хірурги спільно з рівненським колегою.

«Цими днями за запрошення колег зав.відділенням травматології Щербакова Дмитра Євгеновича та Ориста Артема Олеговича прооперували пацієнтів. Щиро дякую колегам з Кривого Рогу за запрошення і мега-позитивні емоції під час спільної роботи», - повідомив Богран Мироник, лікар-травматолог з Рівного.

У обох прооперованих пацієнтів були складні стенози хребтового каналу поперекового відділу хребта. Оперативне втручання провели, зокрема, жінці з переломом третього поперекового хребця.

«Відношення до справи і бажання допомогти пацієнту безумовно сприяють розвитку галузі. Вітаю колег лікарні з впровадженням нових методик і всіх медичних працівників з професійним святом!», - зазначив очільник управління охорони здоров'я Кривого Рогу Костянтин Мурашко.

Травми хребта - одні з найнебезпечніших травм у травматології, які можуть закінчитися тривалою втратою працездатності, навіть — призвести до смерті. Подібні оперативні втручання виконують лише в декількох клініках України. Тому для медицини Кривого Рогу подібні операції – це важливий крок до розвитку галузі в цілому.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар