Kolo.News.Ukraine.Region

Кожний тиждень протягом наступного місяця вартість бензину зростатиме до двох гривень – експерт

Кожний тиждень протягом наступного місяця вартість бензину зростатиме до двох гривень – експерт
Кожний тиждень протягом наступного місяця вартість бензину зростатиме до двох гривень – експерт Новини України 01 серп 2023 в 10:00

В Україні ціни на пальне вже восени можуть піднятися до 60 гривень за літр. На це впливає поступове збільшення вартості цін на нафту в світі. Кожний тиждень протягом наступного місяця вартість бензину зростатиме до двох гривень, повідомляє РБК з посиланням на засновника мережі АЗС «Прайм» Дмитро Льоушкін.

За словами експерта, зростання цін на пальне  буде відбуватися через скорочення видобутку сирої нафти Саудівською Аравією. Наразі,  ціни на пальне почали підніматися у всьому світі.

«90 доларів бочка нафти на світовому ринку дорівнює 60 гривень літр бензину на АЗС в Україні. Протягом серпня нафта дорожчатиме до 90 доларів. Котирування дизеля йде як нитка за голкою. На колонці ціна змінюється за середньою закупівлею мереж АЗС за останні 2-3 тижні. Тобто у середині вересня все станеться», – наголосив Дмитро Льоушкін.

Він також додав, що це ще оптимістичний сценарій. Наймовірніше, вартість пального до кінця літа щотижня зростатимуть на 1-2 гривні.

«Ймовірність прогнозу – 90%. А ми якраз податки повернули, паливників силовики кошмарити почали. Просто джек-пот, панове», – додав власник мережі АЗС.

Читайте також: Мешканці Дніпропетровщини отримали вже майже 12,5 млн грн на ремонт пошкодженого через війну житла

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар