Kolo.News.Ukraine.Region

Під час хвилини мовчання у Вінниці зупинятиметься громадський транспорт

Під час хвилини мовчання у Вінниці зупинятиметься громадський транспорт
Важливо
Під час хвилини мовчання у Вінниці зупинятиметься громадський транспорт Новини України 03 серп 2023 в 14:42

Від завтрашнього дня, 4 серпня, задля вшанування хвилиною мовчання всіх жертв російсько-української війни, під час муніципальної хвилини мовчання у Вінниці зупинятиметься весь громадський транспорт.

Про це повідомляють у департаменті транспорту та міської мобільності.

Директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін зазначив, що процес зупинки відбуватиметься з дотриманням усіх правил дорожнього руху.

«Наразі уже є розроблена інструкція для водіїв громадського транспорту щодо порядку зупинки громадського транспорту під час муніципальної хвилини мовчання, враховуючи рух на підйомах, перехрестях та інших місцях", – зазначає Андрій Сорокін.

Також у Вінницькій міській раді просять вінничан та гостей міста із розумінням поставитись до цього нововведення, оскільки важливо приділити бодай хвилину для вшанування пам’яті усіх жертв цієї війни.

Також у міськраді повідомили про тимчасово перекриють рух на ділянці вулиці Академіка Янгеля. Це пов'язано з проведенням робіт з облаштування трамвайних колій, тимчасово, з 20:00 4 серпня до 20:00 10 серпня буде перекрито рух транспорту на ділянці вулиці Академіка Янгеля, а саме – від будівлі №1 до перехрестя з вулицею Батозька.

Вінничан просять звернути увагу, оскільки будуть зміни у русі громадського транспорту. На період перекриття рух транспорту організують в об’їзд по вулицях Героїв Нацгвардії, Захисників неба, Замостянській, Батозькій, Гонти та Київській.

На місці перекриття працівники КП «СМЕД ОДР» встановлять відповідні дорожні знаки та засоби організації дорожнього руху.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар