![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/25-3-1.jpg)
![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/25-3-2.jpg)
![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/25-3-3.jpg)
![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/25-3-4.jpg)
![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/25-3-5.jpg)
![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/25-3-6.jpg)
![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/25-3-7.jpg)
![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/25-3-8.jpg)
![](https://kolo-ukraine.com/documents/galery/medium/25-3-9.jpg)
Традиційно, на початку квітня, ми показуємо неймовірну красу, яка з’являється в цю пору на території Полтавського державного аграрного університету (аграрна академія).
Нині величезне дерево магнолії кобус, яке росте на території ПДАУ, вкрилося білими квітами. До речі, першу магнолію у парку аграрної академії посадили 1976 року, її привезли з Київського ботанічного саду імені Миколи Гришка.
Зазвичай, до цих дерев в період цвітіння вишикується черга з бажаючих зробити фото. Але так як ми прийшли рано вранці, ми змогли насолодитися її красою без галасливого натовпу.
вологість:
тиск:
вітер:
0 Коментарів
Додати коментар