Kolo.News.Ukraine.Region

Багатоповерхівка в Умані, яку частково знищила російська ракета, підлягає відновленню

Багатоповерхівка в яку влучила російська ракета 28 квітня
Важливо
Багатоповерхівка в яку влучила російська ракета 28 квітня Регіони у війні 12 черв 2023 в 19:52

Багатоповерхівка в Умані, в яку 28 квітня влучила російська ракета, підлягає відновленню. Про це повідомив голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

12 квітня начальник Черкаської облвійськ адміністрації зустрівся у широкому форматі з усіма профільними службами. Станом на сьогодні усі, хто потребував житла, розселені по соціальних і приватних готелях. Усі звернення про виплату матеріальної допомоги опрацювали.

Також начальник області повідомив, що за результатами інструментального обстеження, стан конструкцій дозволяє провести його повне відновлення з попереднім демонтажем пошкоджених конструктивів. Повний звіт з обстеження будинку очікують 15 червня.

Наразі результати інструментального обстеження вже передані проєктній організації для визначення обсягів проєктних робіт. Далі – виготовлення проєктно-кошторисної документації, експертиза, тендер.

Ігор Табурець сказав, що ці всі етапи намагатимуться пройти якомога швидше.

Також триває заміна вікон у вцілілому другому під’їзді, а також у сусідніх будинках, пошкоджених вибуховою хвилею. Завдяки Благодійній організації Global Empowerment Mission уже встановлено 940 вікон.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар