На апаратній нараді в Полтавській обласній військовій адміністрації Катерина Клавдієва, директорка Полтавського обласного центру зайнятості, прозвітувала про стан працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб.
За її словами, починаючи з 24 лютого, центром зайнятості було працевлаштовано 1850 внутрішньо-переміщених осіб, в тому числі 163 особи залучені до участь у громадських роботах, у співфінансуванні громади і служби зайнятості по заробітній платі та 551 особу до суспільно корисних робіт.
Чому такий низький відсоток працевлаштування, спробували з’ясувати за допомогою опитування.
– За дорученням голови Полтавської ОВА, ми долучилися до опитування в громадах. В громадах, і в місцях компактного проживання ми опитали 5308 внутрішньо-переміщених осіб. 1688 – у місцях компактного проживання та 3620 – в територіальних громадах. Більше охопити в місцях компактного проживання не могли. Серед причин: відсутність, постійна міграція, приїжджають-від'їжджають, відмова від спілкування була, категорична відмова, навіть не виходило у нас просто поспілкуватись без будь-яких даних, – розповіла Катерина Клавдієва.
За її словами, вдалося з'ясувати проблеми, з якими стикаються ВПО під час працевлаштування.
30% опитаних назвали відсутність, вакансій за спеціальністю, професію, напрямком, невідповідність, кваліфікація знань, умінь, навичок.
23% внутрішньо-переміщених осіб, яких опитали, назвали низький рівень заробітної плати.
12% – це необхідність догляду за дітьми або членам сім'ї.
Серед названих причин була і відмова роботодавців у працевлаштуванні через наявний статус внутрішньої приміщеної особи.
Читайте також: На узбережжі Одеси за тиждень виявили шість мін, які приплили течією з Херсонської області
вологість:
тиск:
вітер:
0 Коментарів
Додати коментар