Kolo.News.Ukraine.Region

ФК «Кривбас» вдалося зібрати 126 тисяч гривень для Збройних Сил України під час благодійного турніру з мініфутболу.

На турнірі з мініфутболу зібрали 126 тисяч на Збройні Сили України
На турнірі з мініфутболу зібрали 126 тисяч на Збройні Сили України Регіони у війні 27 черв 2023 в 19:29

25 червня у Кривому Розі відбувся чемпіонат з мініфутболу #РП памʼяті фанатів, які загинули під час боротьби за незалежність України проти російських окупантів. Про це повідомили в пресслужбі ФК "Кривбас".

Змагання організували Футбольний клуб «Кривбас» та ультрас клубу. Участь у турнірі взяли 20 команд, які зіграли у форматі двох таймів по десять хвилин. Турнір був благодійним, усі учасники зробили внески на банк збору.

Турнір відкрили віцепрезидент ФК «Кривбас», футболісти головної команди та представник ультрас. Гравці відзначили важливість змагань, що підкреслюють незламність у боротьбі з ворогом. Після церемонії відкриття розпочалися матчі.

Учасники турніру включали представників фанатських рухів, студентів, працівників різних сфер та команду Медіа "Кривбас". Матчі проходили в чесній боротьбі під контролем арбітрів.

У підсумку, команди «Спарта» і Тренери Академії «Кривбас» зустрілися у фіналі, де «Спарта» виграла в серії пенальті з рахунком 5:4. На турнірі вдалося зібрати 126 тисяч гривень, які були передані ультрасам для підтримки оборони України.

На церемонії нагородження всі команди отримали памʼятні нагороди, а переможці отримали медалі. ФК «Кривбас» передав символічну нагороду «Спарті» за перше місце.