Kolo.News.Ukraine.Region

Волонтери з Кривого Рогу виготовляють для українських військових димові шашки

Фото - Суспільне.Дніпро
Фото - Суспільне.Дніпро Регіони у війні 27 черв 2023 в 18:06

Волонтери з Кривого Рогу виготовляють димові шашки для українських бійців на лінії зіткнення. Про це повідомляє «Суспільне.Дніпро» у своєму матеріалі від їхніх кореспондентів.

Волонтери з початку повномасштабної війни виготовили понад 40 тисяч димових шашок, та передали їх на фронт.

Криворіжці роблять шашки чотирьох видів, час активного диму коливається від 70 секунд до понад двох хвилин, в залежності від розміру. Крім того, шашки гідроізольовані й не зіпсуються від вологи.

Виробництво поділили на декілька етапів. Спочатку роблять тубус, який будуть наповнювати гарячою сумішшю. Для цього волонтери ріжуть довші тубуси на потрібну їм довжину. Далі роблять гіпсове дно. Потім поєднують інгредієнти, які окремо не горять, але якщо їх правильно поєднати, вони горять, майже як порох.

Наразі попит зростає. Волонтери кажуть, що раніше замовляли до сотні шашок, а тепер партії сягають до тисячі димових шашок різного розміру. На фронт шашки передають поштою або напряму військовим. За тиждень виготовляють більше ніж півтисячі шашок.

Суспільне повідомляє, що шашки виготовляють за донати благодійників. Однак таких, порівняно з початком повномасштабної війни наразі поменшало.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар