Kolo.News.Ukraine.Region

На Кіровоградщині мама полеглого на війні Героя пожертвувала 500 тисяч гривень на ремонт спортзалу

Фото - Соколівська сільська рада
ТОП ТемаВибір редакції
Фото - Соколівська сільська рада Регіони у війні 06 лип 2023 в 16:00

Жителька села Безводня Соколівської громади Кропивницького району Тетяна Щербань передала кошти, які виплатила держава за загиблого на російсько-українській війні сина, на ремонт спортивної зали  у школі в селі Іванівка, яку закінчив воїн і де нині вчиться його син та племінниці. Нині у спортивній залі замінюють стару підлогу на нову. Про це розповіли в Соколівській сільській раді.

Дмитро Щербань виріс у багатодітній родині у селі Безводня, навчався у школі у сусідній Іванівці. Коли почалося повномасштабне вторгнення, повернувся із-закордону, де працював, і пішов захищати рідну землю. У листопаді 2022 року загинув у бою на Луганщині.

В пам'ять про воїна на фасаді рідної школи встановили меморіальну дошку.

«Це мамине рішення — відремонтувати підлогу у спортивній залі Іванівської школи. Мама каже: «Сина вже не повернеш, а пам’ять про нього залишиться дітям...», – розповідає рідна сестра Дмитра Щербаня — Ірина.

У приміщенні Іванівської школи хоч і роблять косметичні ремонти перед початком кожного навчального року, проте підлогу у спортивній залі не ремонтували вже років 50, каже директор філії Віталій Лучанов.

«До нас звернулася сестра Дмитра Щербаня — Ірина Кучинська, з пропозицією зробити капітальний ремонт підлоги у спортивній залі. У нашій школі навчався Діма, зараз вчаться його син і племінниці, тут працювала й сестра Ірина, тож ми зголосилися на їхнє рішення зробити такий вчинок. Вартість робіт склала майже пів мільйона гривень. У спортивній залі повністю зняли стару підлогу і настеляють нову дерев’яну, відповідно до технологій — у два шари з повітряною подушкою», – розповідає Віталій Лучанов.

В Іванівці це не перший випадок, коли мами вкладають кошти, виплачені за загиблих на війні синів, у соціальні проєкти.

Жителька Іванівки Галина Бузуляк, син якої загинув у 2014 році в АТО, оплатила облаштування дитячого майданчика для сільських діток, за власний кошт встановила меморіальну дошку на приміщенні школи ще одному загиблому захиснику-земляку — Сергію Грицаю.

Ремонт планують завершити до серпня і вже 1 вересня Іванівська школа зустріне своїх школярів оновленими і світлими класами і спортивним залом. А рідні Дмитра Щербаня — мама і дві сестри, сподіваються, що на цю урочисту подію з фронту приїде і їхній наймолодший син і брат Руслан, який нині боронить від ворога рідну землю.

Читайте також: Полтавські волонтери придбали «Старлінки» для двох підрозділів

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар