Kolo.News.Ukraine.Region

Полтавські волонтери придбали «Старлінки» для двох підрозділів

Фото Яніни Барибіної
ТОП ТемаВибір редакції
Фото Яніни Барибіної Регіони у війні 06 лип 2023 в 13:33

Волонтери «Полтавського батальйону небайдужих» зібрали необхідну суму і придбали для військових дві системи супутникового зв’язку «Starlink». Кошти на це збирали під час благодійного заходу «Благо простір» до Дня Конституції України.

«Друзі, сердечна подяка всім вам за донати! Сьогодні передали командою «Полтавський Батальйон Небайдужих» «Старлінк» для одного із підрозділів Національної гвардії України». Для мене особисто, ця зустріч знову стала щемливою. Пам’ятаєте історію про захисника, який є нащадком настоятеля Свято-Успенського кафедрального собору Полтави? Так от, мала щастя зустрітись з Антіном Демиденком хай не надовго, але так багато щастя у цій зустрічі. Чекаємо на вас, дорогі захисники з вірою, надією і любов’ю!» – поділилася приємною звісткою волонтерка Яніна Барибіна.

Виявилося, що предок Антіна 50 років тому був настоятелем Свято-Успенського собору.

Підрозділ Антіна зараз несе службу на Луганщині, іншу систему супутникового зв’язку передадуть на запорізький напрямок.

Нагадаємо, 28 червня, на соборному Майдані у Полтаві волонтери «Полтавського батальйону небайдужих» провели ряд заходів до дня Конституції, під час яких збирали кошти для захисників України.

Було представлено роботи етнофотографа Анни Сенік «Традиції Полтавщини: живі образи». Відкрив виставку виступ дитячої групи народного співу вокально-хорової студії «Домінус».

Волонтери проводили майстер-класи з приготування традиційних українських страв, зокрема, майстер-клас з приготування качаної каші. На дітей чекали етнозабавки.

Було також презентовано Форум-театр «Без сорочки», підготовлений вимушеними переселенцями зі зруйнованих рашистами міст України. Учасниці ділилися емоціями в прекрасних монологах, присвячених пережитим подіям.

Найбільше коштів зібрали під час екскурсій під тематичною назвою «Сходи до неба». Першу з них провів митрополит Полтавський і Кременчуцький Федір, а дві наступні – полтавські екскурсоводи. Екскурсії проходили у Свято-Успенському кафедральному соборі та на дзвіниці храмового комплексу. Владика Федір зокрема розповів про історію Свято-Успенського собору та «цікавинки» соборного іконостасу, який є одним із найбільших іконостасів в Україні, а також єдиним в нашій країні, де у різьбленні розміщено герб нашої держави.

Репортаж з дзвіниці можна прочитати за посиланням: Подивитись на Полтаву з дзвіниці Успенського собору: враження від першої екскурсії

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар