Kolo.News.Ukraine.Region

В Одесі командувач ВМС ЗСУ нагородив 15-річну дівчинку-волонтера

В Одесі командувач ВМС ЗСУ нагородив 15-річну дівчинку-волонтера
В Одесі командувач ВМС ЗСУ нагородив 15-річну дівчинку-волонтера Регіони у війні 05 лип 2023 в 20:30

Сьогодні в Одесі командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віцеадмірал Олексій Неїжпапа зустрівся з представниками та волонтерами Благодійного фонду сприяння розвитку ВМС Збройних Сил України. Про це повідомляє «АрміяІнформ».

Віцеадмірал Олексій Неїжпапа звернувся до присутніх, - «Сьогодні тут зібралися люди, які справами, душею і серцем завжди разом з вітчизняним флотом. Які допомагають нам робити ту роботу, на яку у військових часто не вистачає часу — це соціальна, фізична та психологічна реабілітація наших воїнів. Можна купити найсучасніше озброєння, але в пріоритеті у нас завжди залишатимуться люди. Особливо ті військовослужбовці, які зазнали травм або поранень, пройшли полон, мають посттравматичний синдром розладу. Їх повернення до повноцінного життя — це дуже важка робота, яку ви на себе взяли й з честю виконуєте».

Під час зустрічі командувач ВМС ЗСУ вручив нагороди найкращим активістам фонду. Зокрема, нагороду отримала 15-річна Лідія Немлій, яка серед волонтерів має позивний «Мишка», їй вручили почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «За сприяння війську». Також такі нагороди отримали її мати — волонтерка Юлія Немлій, а також виконавча директорка Благодійного фонду сприяння розвитку ВМС ЗС України Алла Бочевар.

Також подяками відзначили деяких волонтерів, які опікуються допомогою вітчизняному флоту.

«Я ще з 2015 року приєдналася до волонтерської діяльності моєї матері. Наразі ж я шию іграшки й через аукціони продаю їх, а всі виручені кошти передаю на благодійні потреби, — розповіла Лідія «Мишка» Немлій. — Щиро вдячна, що нашу працю цінують. І дуже пишаюся, що я живу в країні таких дуже сильних людей».

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар