Kolo.News.Ukraine.Region

У Вінницькій області облаштовують модульне містечко для переселенців з інвалідністю

На Вінниччині облаштовують модульне містечко для переселенців
На Вінниччині облаштовують модульне містечко для переселенців Регіони у війні 09 лип 2023 в 12:21

У селищі міського типу Вороновиці на Вінниччини облаштовують модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомили у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Будинки для модульного містечка передали безоплатно із Чехії, а точніше Міністерство закордонних справ Чехії через посольство Чеської Республіки в рамках співробітництва з Вінницькою обласною військовою адміністрацією.

Також Вінницька облвійськ адміністрація виділила на облаштування майданчика півтора мільйона гривень з обласного бюджету. Підрядники вже проводять водопостачання, мережу комунікацій та освітлення.

У 27 блоках зможуть розміститися 40 осіб з інвалідністю, які прибудуть з регіонів, де ведуться активні бойові дії. У комплексі модульних будиночків є дві кухні, санвузли, дві пральні машини, а також душові та кімнати для відпочинку.

Також в ОВА наголосили, що одна з переваг розміщення модульних будиночків на території закладу полягає в тому, що персонал уже вміє поводитися з такими пацієнтами й знає, як надавати їм допомогу.

Крім того, Товариство Червоного Хреста України передав для цього модульного містечка 27 мультифункціональних ліжок та матраців.

Читайте також: Модульне містечко для переселенців у Полтаві: в чому особливість, плюси та мінуси

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар