Kolo.News.Ukraine.Region

Черкаси приєдналися до проєкту з відбудови деокупованих населених пунктів Херсонщини

Черкаси приєдналися до національного проєкту “Пліч-о-пліч”
Черкаси приєдналися до національного проєкту “Пліч-о-пліч” Регіони у війні 14 лип 2023 в 12:00

Черкаси приєдналися до національного проєкту, який ініціював Офіс Президента України, “Пліч-о-пліч”. Цей проєкт передбачає відбудову 26 деокупованих населених пунктів у Херсонській області. Наразі до ініціативи доєдналися 16 областей України. Про це повідомили в Черкаській міській раді.

За наказом очільника Черкаської обласної військової адміністрації Ігоря Табурця Черкаси опікуватимуться населеним пунктом Новопетрівкою на Херсонщині. Це село перебувало під російською окупацією понад пів року. У жовтні 2022 року Збройні Сили України звільнили населений пункт від окупаційних військ.

До війни в цьому населеному пункті мешкали 834 жителі, нині ж їх – удвічі менше.

Наразі команда Черкаської міської ради разом із будівельними бригадами, які зголосилися працювати на волонтерських засадах, обстежила інфраструктуру села й визначилася з подальшими планами.

Також днями Черкаська міськрада відправила гуманітарний вантаж із будівельними матеріалами, які використовуватимуть для відновлення інфраструктури. У Новопетрівку доставлять металочерепицю, дошки й брус. Усі ці речі надали представники відповідального черкаського бізнесу, яким небайдуже до майбутнього України.

Полтавська область також долучилась до проєкту і відбудовує село Правдине на Херсонщині. 

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар