Kolo.News.Ukraine.Region

У Полтаві відкрили модульне містечко для переселенців

У Полтаві урочисто відкрили модульне містечко для переселенців
Важливо
У Полтаві урочисто відкрили модульне містечко для переселенців Регіони у війні 22 лип 2023 в 15:00

У Полтаві відкрили модульне містечко для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

На урочистому відкритті були присутні очільник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, народні депутати, представники Посольства Польщі, голова Правління Фонду міжнародної солідарності Рафал Дзєнцьоловський, координатор проєкту “Під безпечним дахом” Томаш Гжиб та Віцепрем'єр міністр Ірина Верещук.

Зведення модульного містечка реалізував Фонд міжнародної солідарності Польщі за фінансової підтримки Уряду Великої Британії. Загальна кількість складає 240 модулів, де можна розмістити до 300 осіб.

Наразі тут уже проживають близько ста переселенців із Харківської, Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей. 

За інформацією Полтавської обласної військової адміністрації, наразі у модульному містечку проживають понад 80 людей. З них дев’ять дітей, десять людей з інвалідністю, 27 людей старшого віку.

Загалом розробка модульного містечка розпочалася 26 грудня 2022 року. Після завершення війни модульне містечко залишиться у власності області.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар