Kolo.News.Ukraine.Region

У Одесі почали перевірку бомбосховищ

У Одесі перевіряють укриття
ТОП Тема
У Одесі перевіряють укриття Регіони у війні 03 черв 2023 в 11:01

До середини серпня у Одесі мають перевірити готовність всіх бомбосховищ. Відповідне розпорядження міського голови Геннадія Труханова від 1 червня опублікували на сайті міськради:

– Забезпечити цілодобовий безперешкодний доступ населення до фонду захисних споруд цивільного захисту, що знаходяться в їх управлінні, власності чи користуванні (на балансі, у підпорядкуванні, на території тощо), крім тих, які використовуються за окремими розпорядженнями для спеціальних потреб (захисні споруди, які входять до складу запасних пунктів управління, а також споруди, призначені для укриття особового складу військових підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших утворених відповідно до законів військових формувань) під час виникнення надзвичайної ситуації (загрози вогневого ураження).


У документі вказано, що, до 10 серпня бомбосховища мають перевірити та оцінити готовність. Відповідні акти до 20 серпня повинні направити до ДСНС та в департамент муніципальної безпеки міськради.
1 червня, після загибелі трьох людей біля зачиненого укриття у Києві, мер Одеси Геннадій Труханов звернувся до одеситів і зазначив, що під час повітряної тривоги всі сховища в місті мають відкриті. За його словами, відповідальні за укриття, які знаходяться у комунальній власності, про це попереджені.


0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар