Kolo.News.Ukraine.Region

Після Місячника бомосховищ на Кіровоградщині заново починають їх перевірку

Світлина - зі сторінки Кіровоградської обласної військової адміністрації
Важливо
Світлина - зі сторінки Кіровоградської обласної військової адміністрації Регіони у війні 03 черв 2023 в 11:31

У квітні на Кіровоградщині пройшов Місячник захисних споруд цивільного захисту. Зокрема, перевіряли організацію укриттів для населення, дотримання безпечних умов перебування людей в укриттях, в тому числі в питаннях санітарії та гігієни. Але після трагічних подій у Києві, коли 3 людей загинули біля зачиненого бомбосховища, у Кіровоградській області вирішили заново зробити моніторинг стану захисних споруд цивільного захисту.


Про це оголосив Андрій Райкович, голова Кіровоградської обласної військової адміністрації:

Доброго ранку всій Україні!
Пережили чергову ніч з довгою тривогою. В області – спокійно.
Разом із тим, вчорашня трагедія, коли укриття не захистило людей, бо було зачинене, змушує нас ще і ще раз усвідомити всю відповідальність за елементарно невиконане завдання.
Навіть після завершення місячника з перевірки укриттів на території області, знову дав завдання управлінню цивільного захисту населення, керівникам районів, територій, громад негайно перевірити і забезпечити систематичну роботу усіх укриттів!


А ми нагадаємо, що основний документ, який регламентує функціонування та облаштування захисних споруд цивільного захисту - Наказ МВС України від 09.07.2018 № 579 «Про затвердження вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту». Він встановлює вимоги до утримання та експлуатації водопровідних, каналізаційних мереж, організації водозабезпечення та умов дотримання особистої гігієни людей, які будуть перебувати в укритті.


0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар