Kolo.News.Ukraine.Region

Полтавщина втратила двох захисників у російсько-українській війні

Полтавщина втратила двох захисників у російсько-українській війні
Полтавщина втратила двох захисників у російсько-українській війні Регіони у війні 01 трав 2023 в 20:00

29 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу смт Білогорівка Луганської області загинув Липов Антон (ЧАРНИЙ). Про це на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» написав депутат Кременчуцької міської ради Денис Терещенко.


– Навічно у лавах ДФТГ №13 та 81 ОАеМБр, в/ч 2120, – ідеться в повідомленні.

Учора, 7 квітня, Кременчук також попрощався з 42-річним захисником України Іваном Бродовським. Про це йдеться на офіційній сторінці Кременчуцької міської ради в мережі «Фейсбук». У військового залишилися мати, дружина та син.

Іван Бродовський захищав Україну від ворога з серпня 2022 року. Був солдатом, водієм 3-го розрахунку 1-го артилерійського взводу артилерійської батареї військової частини А-2120. Загинув 29 березня 2023 року на Луганщині біля села Білогорівка під час виконання бойового завдання зі стримування збройної агресії Російської Федерації.

Попрощалися з Іваном Героєм у міському Палаці культури. Панахиду відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали військового на Алеї Героїв Свіштовського кладовища, поряд з іншими захисниками України.

Читайте також: БОЙОВА МЕДИКИНЯ З ПОЛТАВЩИНИ ІРИНА БАБИЧ: МЕНЕ ЧАСТО ЗАПИТУЮТЬ: «ПРО ЩО ТИ ДУМАЄШ У ДОРОЗІ?» Я ВІДПОВІДАЮ: «ДОВЕЗТИ»

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар