Kolo.News.Ukraine.Region

Полтавський боксер переміг у чвертьфіналі III Європейських ігор

Полтавський боксер переміг у чвертьфіналі III Європейських ігор Українці для світу 28 черв 2023 в 22:40

Полтавський боксер Олександр Хижняк у чвертьфіналі III Європейських ігор переміг боксера з Ірландії Келіна Кессіді. Про це повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації.

Також видання "Трибуна" повідомляє, що Українець здобув перемогу в першому раунді роздільним рішенням суддів. Другий раунд забрав представник Ірландії. Третій раунд, попри нокдаун ірландського боксера, лише один суддя віддав перемогу боксеру з Полтавщини 10:8.

Загалом спортсмени з Полтавської області вже не вперше здобувають перемоги та медалі на III Європейських іграх. Так 27 червня Олег Приймачов переміг у змаганнях з муай тай (таїландського боксу). У фіналі він зустрінеться з італійцем у ваговій категорії 91 кг.

Також 23 червня Полтавські спортсмени завоювали дві медалі. Срібну медаль здобули Ігор Трунов та Олег Кухарик в екіпажі байдарки-четвірки на 500-метрівці. Ще одну срібну медаль завоювала Людмила Лузан в каное-одиночці на дистанції 200 метрів.

Також ці спортсмени раніше здобули золоті медалі. Людмила Лузан у парі з Валерією Теретою в каное-двійці. Вони найшвидше подолали дистанцію 500 метрів. А Ігор Трунов та Олег Кухарик прийшли першими до фінішу в каное-двійці на дистанції 500 метрів.