Kolo.News.Ukraine.Region

Міжнародні партнери обговорили в Одесі альтернативі варіанти експорту українського зерна

На Одещину приїхали представники Естонії, Латвії, Литви та Молдови
На Одещину приїхали представники Естонії, Латвії, Литви та Молдови Українці для світу 05 лип 2023 в 11:25

5 липня міжнародні партнери України приїхали з візитом до Одеської області. Це міністри сільського господарства України, Естонії, Латвії, Литви та Молдови. Про це повідомили в Одеській обласній військовій адміністрації.

Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер разом із Кястутісом Навіцкасом, Дідзісом Шмітсом, Мадісом Калласом, Володимиром Боля та Миколою Сольським відвідали один із портів Одещини.

Влада Одеської області зазначає, що майже півтора року війни показали, що без українського фермера, без нашого аграрного експорту за програмою Президента України "Grain from Ukraine" неможливо гарантувати не лише харчову, але й соціальну безпеку для десятків країн Африки, Азії та Європи.

Голова Одеської обласної військової адміністрації повідомляє, що: "Станом на сьогодні з українських портів, що знаходяться на Одещині, вийшло 1001 суден – це 32,13 мільйона тонн агропродукції".

Також начальник Одеської облвійськ адміністрації сказав, що через фактичний саботаж російською федерацією зернової угоди, ми повинні визначити план альтернативного експорту. Це й обговорювали міжнародні партнери разом з начальником Одеської області.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар