Kolo.News.Ukraine.Region

Жіночі та сімейні підприємства Дніпропетровщини можуть отримати гранти від американських партнерів

Жіночі та сімейні підприємства Дніпропетровщини можуть отримати гранти від американських партнерів
Жіночі та сімейні підприємства Дніпропетровщини можуть отримати гранти від американських партнерів Українці для світу 10 лип 2023 в 13:31

Жіночі та сімейні підприємства Дніпропетровщини можуть отримати до 35 тис доларів на розвиток бізнесу. Така підтримка – від  Програми USAID. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Гранти – для малого і середнього бізнесу. Підприємців, які займаються крафтовим виробництвом, переробкою харчових продуктів, IT, виготовленням косметики, текстильних виробів, меблів, предметів домашнього вжитку.

Це можуть бути ФОПи, приватні підприємства, товариства з обмеженою відповідальністю, акціонерні товариства. Умова – мати не більше 250 працівників, а річний оборот – до 50 млн євро.

Заявки від підприємців, які займаються перепродажем товарів і послуг, не розглядатимуть.

Сума гранту – від 10 до 35 тис доларів. Кошти можна витратити на розширення бізнесу, відкриття нового напрямку, релокацію, вихід на міжнародний ринок, запровадження інноваційних рішень.

Для отримання гранту слід подати заявку та деталізований бюджет гранту. Деталі – за посиланням. За додатковою інформацією звертайтеся на e-mail: Grants@CEPUkraine.org. Обов’язково зазначте тему листа: «RFA-2023-033».

Гранти надає Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Пропонує їх і за іншими напрямками. Наприклад, на підтримку безперервності та відновлення бізнесу, участі українських підприємців в міжнародних торгівельних заходах, для формування експортних альянсів.

Читайте також: У Полтаві пройшла фотовиставка «ЛГБТІК+ на захисті України»

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар