Kolo.News.Ukraine.Region

37 осередків та понад 20 тис. людей: Сергій Притула розповів про рік роботи Центрів готовності цивільних

37 осередків та понад 20 тис. людей: Сергій Притула розповів про рік роботи Центрів готовності цивільних
37 осередків та понад 20 тис. людей: Сергій Притула розповів про рік роботи Центрів готовності цивільних Українці для світу 31 лип 2023 в 20:14

Рік тому в Україні через запити багатьох людей на здобуття військових і навколовійськових знань почали відкривати Центри підготовки цивільних. Перший осередок був у Полтаві.

Про це розповів український телеведучий та волонтер Сергій Притула.

"Історія, яка почалася з Полтави, і разом з Олексієм Сердюковим, за рік перетворилась на 37 осередків по всій країні", - йдеться у повідомленні.

Перший публічний тренінг стартував 23 липня 2022 року. Організаційна команда ЦГЦ Полтавщини налічує 19 осіб.

Сьогодні можна відвідати тренінги в різних осередках на понад 35 тем: основи стрілецької справи, підготовка до мобілізації, домедична допомога, мінно-вибухова безпека, радіозвʼязок, робота з гранатометами та ПТРК тощо.

Ініціатива, яка розпочалася у Полтаві, нині діє в 17 областях. За рік в ЦГЦ понад 20 000 українців пройшли тренінги та отримали знання з основ військової справи.

"Маю впевненість, що ЦГЦ будуть розвиватися та відкриватися у нових громадах, щоб абсолютно всі охочі могли пройти тренінги, підготуватися до захисту свого дому, своєї країни від зазіхань країни водки і гівна, себто росії. Дякую командам Центрів, які своєю щоденною працею зробили цей проєкт можливим", - додає Притула.

Проєкт "Центр готовності цивільних" для місцевих та ВПО організовує безплатні тренінги, які вчать, зокрема, як не розгубитися в екстремальній та небезпечній ситуації та швидше адаптуватися при захисті України у збройних формуваннях. Теми тренінгів формують відповідно до запитів людей. Є як теоретична частина навчання, так і практична.

Для участі у навчанні заходьте на сайт "Центру підготовки цивільних", або на Фейсбук-сторінки осередків. Обирайте потрібне місто, цікаву тему та реєструйтеся. Адже під час війни кожен цивільний має отримати навички, необхідні для життя у нових реаліях.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар