Kolo.News.Ukraine.Region

У Кропивницькому відкрився простір емоційного розвантаження

У Кропивницькому відкрився простір емоційного розвантаження
У Кропивницькому відкрився простір емоційного розвантаження Українці для світу 02 серп 2023 в 13:00

В обласному центрі Кіровоградщини відкрився простір емоційного розвантаження, який започаткували учні Кропивницького професійного ліцею сфери послуг та торгівлі у межах проєкту UPSHIFT за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Подробиці розповіли в Кіровоградській ОВА.

«Якщо ми з молоді виховаємо свідомих, розумних і розуміючих людей, то домашнього насилля у перспективі не буде! Ми на порозі ініціативи, котра буде прикладом, як отримати новий, якісний зріз суспільства», - зазначила на відкритті простору заступниця начальника Кіровоградської ОВА Катерина Колтунова.

Простір емоційного розвантаження – це затишний куточок для усіх, хто потребує психологічної допомоги чи просто шукає спокою, тиші, відновлення сил чи шукає підтримки у звичайній приватній бесіді.

Це простір для тих, хто потерпав чи досі потерпає від домашнього насилля, а також місце, де всі бажаючі зможуть навчитися толерантності та повноцінній взаємодії один з одним. Основна цільова аудиторія – молодь, котра братиме участь у тренінгах та на рівні з професійними психологами проводити їх, адже вже отримали достатній рівень знань у даній темі.

Адреса простору емоційного розвантаження: м.Кропивницький, вул. Гоголя 79

Читайте також: Велопробіг Європою: голова громади з Норвегії зібрав 500 тис. грн для ЗСУ

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар