Kolo.News.Ukraine.Region

ООН до зими в Одесі планує реалізувати енергетичний проєкт на 50 млн доларів

ООН до зими в Одесі планує реалізувати енергетичний проєкт на 50 млн доларів
Важливо
ООН до зими в Одесі планує реалізувати енергетичний проєкт на 50 млн доларів Українці для світу 03 серп 2023 в 17:10

Програма розвитку ООН планує до зими реалізувати в Одесі проєкт для посилення потужності енергетичної інфраструктури міста. Його вартість складе близько 50 мільйонів доларів, розповіли у Міністерстві закордонних справ.

За інформацією відомства, в Одесі працюють офіси шістьох агенцій ООН, які підтримують український Уряд і місцеву владу в подоланні гуманітарних наслідків обстрілів Росією міста та портів регіону.

Проєкт ООН має на меті забезпечити енергопостачанням комунальні підприємства та критичну інфраструктуру Одеси.

«Розроблений проєкт включатиме встановлення газової турбіни, трансформатору потужністю 80 МВт, компресорів, дев’яти газогенераторів і станцій управління», - зазначили у МЗС.

Також зазначається, враховуючи значні економічні втрати внаслідок згаданих атак та припинення роботи Чорноморської зернової ініціативи, МЗС України та Представництво ООН в Україні планують проведення в Одесі «Ярмарку закупівель та постачальників для потреб ООН» з метою підтримки місцевого бізнесу та збільшення обсягів закупівель агенцій ООН на ринку України. Метою заходу є отримання агенціями ООН інформації про українські товари та послуги та підвищення обізнаності українського бізнесу щодо практики закупівель ООН.

"Україна вдячна країнам-донорам та міжнародним організаціям, які забезпечують підтримку народу України у подоланні наслідків цієї агресії", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в Одесу у прибула місія Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) для оцінки шкоди завданої культурним і релігійним об’єктам, які постраждали внаслідок ракетних ударів російських окупаційних військ.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар