Kolo.News.Ukraine.Region

Міжнародний фонд Global Empowerment Mission встановлює вікна в багатоповерхівці в Умані, куди поцілила ракета

Міжнародний фонд Global Empowerment Mission встановлює вікна в багатоповерхівці в Умані, куди поцілила ракета
Міжнародний фонд Global Empowerment Mission встановлює вікна в багатоповерхівці в Умані, куди поцілила ракета Українці для світу 30 трав 2023 в 17:00

Сьогодні очільник Черкаської Обласної військової адміністрації Ігор Табурець зустрівся з жителями будинків, які постраждали від влучання російської ракети по багатоповерхівці в Умані 28 квітня, аби обговорити поточні питання.

Станом на сьогодні вже завершено демонтаж аварійних плит у будинку, в який влучила російська ракета. Зруйнований під’їзд огороджено. Саму багатоповерхівку оснастили камерами відеоспостереження, вивівши їх на пульт поліції.

– Спільно з міською владою ми в постійній комунікації із потерпілими жителями, – наголосив начальник ОВА. – Поміж іншого, на їхнє прохання міська влада знайшла приміщення для зберігання побутових речей. Також очікуємо результати експертизи від «Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій». Відтак матимемо чітке розуміння, чи можна цілком відновити цей будинок.

Тим часом триває заміна вікон у вцілілому другому під’їзді, а також у сусідніх будинках, пошкоджених вибуховою хвилею: уже встановлено 675 вікон із 1500 від потреби. Це встало можливим завдяки міжнародному благодійному фонду Global Empowerment Mission.

– Незмінно дякую нашим друзям-партнерам – компанії Global Empowerment Mission за підтримку в цьому питанні, – відзначив Ігор Табурець. – Дякую кожному за розуміння і взаємодію! Разом ми все витримаємо і здолаємо!

GEM — це некомерційна організація, заснована у 2011 році як служба реагування на глобальні катастрофи. Місія має на меті забезпечити всебічну підтримку найбільш вразливих груп населення, що страждають від різноманітних катастроф у всьому світі.

Нагадаємо, 28 квітня ворожа крилата ракета поцілила в житловий будинок в Умані. Внаслідок удару загинули 23 жителі міста. Серед загиблих – шестеро дітей.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар