Kolo.News.Ukraine.Region

У Вінниці почали оновлювати скейтпарк, що в центральному парку

У Вінниці почали оновлювати скейтпарк, що в центральному парку
У Вінниці почали оновлювати скейтпарк, що в центральному парку Війна не скрізь 23 трав 2023 в 12:53

У Вінниці розпочали оновлення елементів скейтпарку, що в Центральному парку ім. М. Леонтовича: ремонтують демонтовану рампу. Фанеру для неї закупили заздалегідь. Виконує роботу підрядна фірма.

Завершити ремонт планують до кінця червня, розповів Суспільному очільник КП "Дирекція парків та дозвілля територіальної громади" Олександр Мельник.

Ремонтні роботи планували провести торік, але через повномасштабне вторгнення Росії не було фінансування.

"Усередині рампи є деревʼяні перегородки, рейки, які потрібно замінити, деякі згнили, але плануємо вписатися у такий оптимальний бюджет, враховуючи і військовий стан, але так, щоб привести це все до нормального і безпечного вигляду і безпечних умов експлуатації такого обладнання", — каже Олександр Мельник.

Також демонтують ще одну бічну рампу. Це два найбільші елементи скейтпарку, каже Мельник. Ремонтує вінницька підрядна організація, заздалегідь закупили фінську фанеру, якою обшивають таке спортивне обладнання.

"Для того, аби робити ці рампи професійними, потрібні використовувати фінську фанеру. Вона має бути вологостійкою, стійкою до різного роду навантажень: до стрибків, ударів й інших таких моментів, які можуть пошкодити. Сама ця фінська фанера є недешевим задоволенням".

З проханням реставрувати та розширити скейтпарк до мерії звертався вінничанин Ігор Наумчук. У березні 2023 він зареєстрував відповідну петицію на сайті міськради. Вона набрала лише 30 голосів з необхідних трьохсот пʼятдесяти.

"Неодноразово, під час опитувань, молодь висловлювала масову активну зацікавленість в користуванні скейтпарком. Хлопці та дівчата в основному катаються по дорозі, а це не добре. Розширення та збільшення майданчика дасть свої плоди, вінницькі підлітки зможуть розвивати своє хобі до професійного рівня", — каже у петиції Ігор Наумчук.

Олександр Мельник розповідає, що загальна сума оновлення елементів скейтпарку буде відома після завершення ремонту, бо можуть зʼявитися додаткові витрати. Закупівля матеріалів обійшлася у майже 48 тисяч гривень. Завершити капремонт обох рамп і решти елементів планують до кінця червня.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар