Kolo.News.Ukraine.Region

Михайло Хома та Олександр Пономарьов заспівали під відкритим небом під час благодійного концерту на підтримку ЗСУ у Полтавській політехніці (ФОТО)

Відомі співаки порадували виступом і студентів, і мешканців міста, які прийшли на концерт
ТОП Тема
Відомі співаки порадували виступом і студентів, і мешканців міста, які прийшли на концерт Війна не скрізь 02 черв 2023 в 17:30

2-го червня у Полтавській політехніці проводять благодійний концерт просто неба, під час якого виступають відомі українські співаки Михайло Хома «DZIDZIO» та Олександр Пономарьов. Веде концерт іще один відомий українець – ведучий та учасник численних телевізійних програм Юрій Горбунов. Уся трійця приїздить до Полтави, щоб спільними зусиллями зібрати кошти на підтримку військовослужбовців Збройних Сил України.

Послухати концерт популярних виконавців приходять не лише студенти та викладачі Полтавської політехніки імені Юрія Кондратюка, але й багато полтавців та гостей міста.

Першим на сцені зявляється Юрій Горбунов. Він розповідає, що у Полтавській політехніці побував вперше і отримав неймовірні враження від спілкування із талановитою молоддю. Також ведучий говорить багато компліментів на адресу чинного ректора університету Володимира Онищенка. За словами Горбунова, завдяки нинішньому керівнику заклад постійно розвивається.

Володимир Онищенко дякує за добрі слова. І нагадує, що із перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну, у стінах «Полтавської політехніки» створили волонтерський штаб, який надавав переселенцям із різних регіонів країни і укриття, і продукти харчування. Пізніше у політехніці створили і власний «Пункт незламності».

Власне, концертну програму починає Михайло Хома. Він виконує «Духовний гімн України», а ще співає «Марічку» незабутнього Дмитра Гнатюка.

У продовженні концерту Михайло Хома демонструє глядачам і своє альтер-его, тобто, DZIDZIO. Як пояснює сам співак, навіть військові часто прохають його виконувати композиції із репертуару,яким відомий «Дзідзьо». Тому і під час цього концерту співак одягає фірмового капелюха та співає і «Василину», і «Я і Сара». Запалюючи під ці композиції, DZIDZIO виходить просто до глядачів, які, схоже, лише вітають таку поведінку співака.  

Далі приходить черга для виступу, можна сказати, метра української сцени Олександра Пономарьова.  Спершу він сольно співає ліричні композиції «Він чекає на неї», «Любиш», «Заспіваймо пісню за Україну» та інші багатьма улюблені хіти. А потім вже разом із Михайлом Хомою радують глядачів композиціями «Чому», «Пазли», «Гей, соколи». Далі дует перетворюється на тріо та, навіть, на квартет. Під час виконання композиції «Україна переможе» до співаків долучаються і ведучий Юрій Горбунов, і ректор Володимир Онищенко.

Завершується концерт Державним Гімном України, який, звичайно  ж, виконує Олександр Пономарьов (як у старі-добрі часи перед матчами національної збірної України з футболу).

Нагадаємо, раніше у Черкасах дітлахів вчили надавати домедичну допомогу. Інструктори-парамедики та спец фельдшери навчали учасників заходу серцево-легеневій реанімації, показували, як зупиняти кровотечу, вимірювати пульс, тиск та вагу тощо.


0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар