Kolo.News.Ukraine.Region

В Одесі провели спортивні змагання до Дня Конституції України

В Одесі провели спортивні змагання до Дня Конституції України Війна не скрізь 28 черв 2023 в 14:35

22-23 червня в Одесі на спортивній базі "Скеледром", відбувся відкритий чемпіонат Одеської області зі скелелазіння, який присвячений до Дня Конституції України.

У змаганнях взяли участь 54 спортсмени з Одещини. Саму Одесу на змаганнях представили вихованці дитячо-юнацької спортивної школи № 12 та альпклубу "Одеса".

Одеські спортсмени, у різних вікових групах, завоювали десять золотих, вісім срібних та дев'ять бронзових медалей.

Спортсменів, які посіли призові місця, до змагань підготували тренери-викладачі ДЮСШ № 12: Віктор Ремнєв, Світлана Світлична, Олександра Старицька, Віра Прокоп’єва, Олексій Кринецький, Наталія Копотієнко, Олександр Шапарець та Тетяна Пашаєва.

Також до Дня Конституції України проводили змагання із веслування на байдарках і каное на веслувальній базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 6 міста Одеси:

• У змаганнях байдарочників на дистанції 50 метрів К-1 перемогу здобув Артур Мазуренко, друге місце виборов Ростислав Голованов, третім фінішував Костянтин Оголюк.
  • На дистанції 200 метрів К-1 переможцем став Максим Димов, на другому місці - Гліб Скудило, третім фінішував Гліб Петришен.
  • У старшій віковій групі на дистанції 500 метрів К-1 перемогу святкував Іван Жилкін, другим був Давид Осадчий, третім — Юрій Панченко.