Kolo.News.Ukraine.Region

Молодь з Дніпропетровщини відзначилися призовими місцями на Міжнародному конкурсі комп'ютерних проєктів INFOMATRIX-2023

Молодь з Дніпропетровської області взяла дві срібні та одну бронзову медалі на Міжнародному конкурсі комп
Молодь з Дніпропетровської області взяла дві срібні та одну бронзову медалі на Міжнародному конкурсі комп'ютерних проєктів Війна не скрізь 13 лип 2023 в 10:45

Молодь з Дніпропетровської області взяла участь в Міжнародному конкурсі комп'ютерних проєктів INFOMATRIX-2023, та відзначилася призовими місцями. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Учасники здобули дві срібні та одну бронзову медалі.

“Срібло” здобула 17-річна жителька Кривого Рогу Анастасія Котюча. Дівчина підготувала короткометражний фільм “What is a forest for you?”. Дівчина висвітлила проблему вирубки лісів. Також вона записала інтерв’ю зі студентами, вченими та волонтерами. Анастасія – вихованка обласного відділення Малої академії наук України.

“Працювала над відео декілька місяців у період постійних відключень світла. Приємно здивована, що мій проєкт обрали одним із кращих”, – розповіла дівчина. 

Також срібну медаль отримав 16-річний дослідник з Кам’янського Роман Овчаренко. Хлопець вивчав обчислювальні процеси у комп’ютерах та розробив програму “Полігон логічних схем”. З її допомогою можна наочно моделювати роботу пристроїв.

“Роман пів року працював над програмою. Проєкт дуже складний, але впорався він “на відмінно”. Хлопець талановитий, з дитинства мріє стати IT-шником. Працюємо з ним ще з 6 класу”, – поділилася вчителька інформатики Олена Бондаренко.

Своєю чергою “бронзу” отримав житель Дніпра Павло Гук. Він розробив велосипедний браслет.

“Пристрій зроблений у вигляді ручного годинника. Тільки замість стрілочок – лампочка. Коли людина підіймає руку – вона починає мерехтіти. Таким чином велосипедист зможе попередити водія, куди рухається і повертає. Це дозволить безпечно переміщатися у темряві”, – сказала вчителька Павла Гука Світлана Зільберман. 

Загалом у Міжнародному конкурсі комп'ютерних проєктів INFOMATRIX-2023 взяли участь понад 200 учасників з усього світу.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар