Kolo.News.Ukraine.Region

На Полтавщині вперше запрацював новий ангіограф для людей, які перенесли інфаркт міокарда

У Лубенській лікарні інтенсивного лікування запрацював сучасний ангіограф
У Лубенській лікарні інтенсивного лікування запрацював сучасний ангіограф Війна не скрізь 13 лип 2023 в 17:39

У Полтавській області в Лубенській лікарні інтенсивного лікування запрацював сучасний ангіограф. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

13 липня вперше за допомогою нового обладнання в Лубенській лікарні проводять коронарографію пацієнтам, які перенесли інфаркт міокарда. Всі люди – з Лубенської громади. 

Наразі на сучасному ангіографі працюють місцеві медики, фахівці Полтавського обласного кардіоцентру. Приїхали й колеги з Інституту імені Амосова. Для роботи на обладнанні лікарі пройшли необхідне навчання.

Сам ангіограф придбали за державні кошти.

Нагадаємо, що 28 лютого у Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що завдяки їх закупівлі ангіографа найближчим часом на базі Лубенської лікарні інтенсивного лікування, запрацює довгоочікуване відділення інтервенційної кардіології. Раніше у лікарні, яка цілодобово надає спеціалізовану багатопрофільну медичну допомогу, не було відділення судинної хірургії.

Також МОЗ нагадує. що у 2021 році Медичними закупівлями України на замовлення Міністерства охорони здоров’я закуплено 24 стаціонарні цифрові ангіографічні рентгенівські системи на 210 млн грн. Один з них відправився до Лубенської лікарні інтенсивного лікування.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар