Kolo.News.Ukraine.Region

Полтава приймає одразу два літні чемпіонати України з плавання

Полтавський спорткомплекс “Акварена”  приймає одразу два літні чемпіонати України з плавання
Полтавський спорткомплекс “Акварена”  приймає одразу два літні чемпіонати України з плавання Війна не скрізь 30 лип 2023 в 19:44

30 липня у Полтавському спортивному комплексі “Акварена” проводять одразу два літні чемпіонати України з плавання. Про це повідомив очільник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Один з турнірів проводиться серед молоді та юніорів. Інший проводять серед дорослих спортсменів у категорії “абсолют”.

Загалом на цих змаганнях беруть участь 445 спортсменів із 19 областей України. Також очільник Полтавської обласної військової адміністрації повідомив, що наймолодшому учаснику-плавцю — 12 років.

Окрім цього, в облвійськ адміністрації нагадали, що менше пів року тому "Акварену" відкрили. Крім того, за цей час комплекс приймає вже четвертий чемпіонат України.

Будівництво “Акварени” розпочали у 2007 році, потім роботи припинили на етапі забивання паль. Роботи з будівництва спортивного комплексу відновили у 2014 році. І знову у 2017 році проєкт роботи змінили. А в березні 2023 році “Акварену” відкрили офіційно. Загалом на спортивний комплекс витратили 255 мільйонів гривень з обласного та державного бюджетів.

Також “Акварену” збиралися відкрити в березні 2022 року, але через початок повномасштабної війни проти України, цього не зробили.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар