Kolo.News.Ukraine.Region

Дівчинка, яка втратила ногу внаслідок обстрілу росіян, повернулась у спорт

Олександра Паскаль повернулась до тренувань. Світлину оприлюднила Дар
ТОП ТемаВажливо
Олександра Паскаль повернулась до тренувань. Світлину оприлюднила Дар'я Герасимчук, уповноважена Президента України з прав дитини Війна не скрізь 04 черв 2023 в 10:51

Семирічна Олександра Паскаль втратила ногу внаслідок російського удару по селищу Затока у травні 2022 року. Дитину врятували з-під завалів з важкими травмами. Лікарі змушені були ампутувати їй ногу.
– Певний час сім’я була під контролем Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, підрозділу Департаменту охорони здоров’я ООВА, завдяки якому родина змогла поїхати на протезування та реабілітацію до Європи. Відгук на запит директора Департаменту охорони здоров’я Наталії Одарій-Захар’євої був отриманий від австрійської компанії «VAMED», яка багато років успішно працює у всіх галузях охорони здоров'я по всьому світу. Улітку минулого року донька з мамою вирушили на реабілітацію до Австрії, де дитина отримала свій перший протез й почала заново вчитися ходити, - повідомили у Департаменті охорони здоров'я Одеської облдержадміністрації.

 

Олександра Паскаль з мамою та старшою сестрою вирушають на протезування до Австрії у 2022

Саша отримала індивідуальний біонічний протез. І ось, майже через рік, дитина з протезом ноги вперше виступила у змаганнях з художньої гімнастики. Відео оприлюднила уповноважена Президента України з прав дитини Дар'я Герасимчук:
– P.S. Саша перемогла! До сліз…
Щойно отримала повідомлення від Маши, мами Сашеньки Паскаль: «Сьогодні були наші перші змагання!». Я дивилась і не могла повірити, як швидко вона реабілітувалась! А найголовніше, яка ж мотивація потужна повинна бути у 7-річної дівчинки, щоб так реактивно повернутись в художню гімнастику з протезом ноги!
Олександра Паскаль, що торік втратила ногу від рашистського ракетного обстрілу Одещини, сьогодні взяла участь у своїх перших змаганнях.
Запамʼятайте це імʼя! Це імʼя майбутньої чемпіонки!
І ніякі рашисти зі своїми ракетами, поранення та ампутації не зламають нас!

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар