Kolo.News.Ukraine.Region

Дунайські порти встановили рекорд

Світлина - з Адміністрації морських портів України
Світлина - з Адміністрації морських портів України Війна не скрізь 04 черв 2023 в 22:00

За оперативними даними понад 3 мільйони тон перевантажено Дунайськими портами в травні місяці. Це абсолютний рекорд для портів цього регіону – повідомляють у Адміністрації морських портів України.

– Розвиток Дунайського кластеру – це одне із пріоритетних завдань нашого підприємства. Вже зараз відомі світові компанії інвестують в розвиток портових потужностей та флоту на Дунаї – що дозволяє постійно збільшувати обсяг експорту та імпорту продукції. Цього місяця державні та приватні стивідорні компанії оновили свої історичні рекорди. Таких плідних результатів ми досягли завдяки відповідальним та злагодженим діям бізнесу, команди Адміністрації морських портів України та Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, – прокоментував керівник підприємства Юрій Литвин.

Крім цього, розвиток портів Дунайського кластеру у пріоритеті у наших європейських партнерів – Єврокомісія та Дунайська комісії у співробітництві з адміністрацією Нижнього Дунаю, Міністерством транспорту Румунії, опікуються проблемою збільшення пропускної спроможності Сулінського каналу, адже від цього також залежить продуктивна робота портів Дунайського регіону.


ТЕГИ
#Одеса

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар