Kolo.News.Ukraine.Region

У Черкасах вшанували загиблих від російської агресії дітей

Як символ дитячого голосу на дерева у Черкасах повісили дзвіночки. Світлина - Черкаська ОВА
Як символ дитячого голосу на дерева у Черкасах повісили дзвіночки. Світлина - Черкаська ОВА Війна не скрізь 04 черв 2023 в 18:04

Сьогодні, 4 червня, в Україні День пам’яті дітей, загиблих в результаті збройної агресії рф проти України. У Черкасах та Умані, з ініціативи першої леді, відбулася всеукраїнська акція «Голоси дітей». Вона присвячена пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна.

За час повномасштабного вторгнення цинічна російська армія забрала життя в щонайменше 485 українських дітей. Але дані не точні: через бойові дії неможливо достеменно підрахувати.

Шість хлопчиків і дівчаток вбили ракетою в Умані Черкаської області – повідомляють у Черкаській обласній військовій адміністрації.

За кожною цифрою – дитячі мрії, долі, які обірвались через ворожі амбіції. Ці діти більше не вийдуть гратись на майданчик, не читатимуть книжки, не сядуть за парту, не обіймуть своїх рідних та не радуватимуть їх своїми досягненнями.

Сьогодні у Черкасах люди зібрались у сквері «Юність», щоб згадати про невинно загиблих. Як символ голосів убитих дітей на дерева розвісили дзвіночки.

На захід були запрошені близькі загиблих. Зокрема, Марина Пронько з доньками. Вони, рятуючись від обстрілів, переїхали з Харкова до Умані. Тут 28 квітня вдруге кровожерна війна їх наздогнала.

Ці злочини не мають строку давності. росія обов’язково відповість за них.0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар