Kolo.News.Ukraine.Region

«Жадан і собаки» у Полтаві заспівали «Я люблю цю країну!» та зібрали кошти на ЗСУ

Сергій Жадан та його команда постійно підтримують ЗСУ та збирають кошти на потреби бійців
Сергій Жадан та його команда постійно підтримують ЗСУ та збирають кошти на потреби бійців Війна не скрізь 01 трав 2023 в 18:00

Із 7-го квітня у Полтаві відновив роботу концерт-хол «VillaКрокодила». Він не працював із 24 лютого 2022-го року, дня повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну. До речі,перед цим крайнім концертом у «Віллі» був виступ переможців євробачення – гурту «Kalush».

А вже 27-го квітня до «Villa Крокодила» приїхав відомий харківський гурт «Жадан і собаки».

Нагадаємо, гурт заснували у 2000-му році у Харкові. Тоді він мав назву «Собаки в космосі». Колектив брав участь у «Таврійських іграх», «Музичному острові», «Мазепі-Фесті». У 2008-му році вперше виступили із Сергієм Жаданом. Пізніше продовжили співпрацю і згодом гурт став називатися  «Жадан і Собаки».

Із початком повномасштабного вторгнення окупантів гурт активно гастролює в Україні та за кордоном та збирає кошти на підтримку Збройних сил України. Так, у січні цього року «Собаки» виступили у Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому, Вінниці, Одесі та Дніпрі. За цей тур музикантам вдалося зібрати півмільйона гривень на потреби військових! Сергій Жадан на своїй сторінці у Facebook подякував глядачам за присутність на концертах, згуртованість та готовність допомагати українській армії.

Добру традицію – збирати аншлаги на концерт «Жадана і Собак» традиційно підтримала Полтава. До «Villa Крокодила» прийшли сотні глядачів, щоб потанцювати, поспівати та долучитися гривнею до збори на потреби ЗСУ.

Завдяки неймовірній синергії між артистами та глядачами атмосфера на концерті була неймовірно теплою та, можна сказати, домашньою. Сергій Жадан читав уривки зі своїх віршів, багато жартував,  згадував перші свої поїздки із концертами до Полтави – і перші враження про них. І незмінно дякував за те, як полтавці гостинно приймають харківян.

Більшість композицій «Жадана і Собак» їх вірні шанувальники знають напамять, тому під «Автозак», «Мальви» чи «Мадонну» не лише стрибали, але і встигали підспівувати.

Втім, лишалося місце і для ліричного настрою. Під романтичну пісню «Ріка» практично усі в залі запалили ліхтарики і співали її разом із виконавцями.

Наприкінці концерту був ще традиційний для «Жадана і Собак» благодійний аукціон зі збором коштів для бійців Збройних Сил України. На кожному зі своїх виступів артисти завжди нагадують – ми можемо ходити на концерти та хоч ненадовго жити майже мирним життям лише завдяки українським воїнам, які стримують ворога на передових позиціях.  

Такі концерти несуть подвійну користь – підтримують моральних дух українців, а ще дозволяють їм не лише слухати улюблених артистів, але і фінансовою підтримкою армії наближати Українську Перемогу!

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар