Kolo.News.Ukraine.Region

Бомобсховище на шкільному городі: у Опішні добудовують укріплення площею 500 квадратних метрів

Микола Різник, голова Опішнянської громади, показує журналістам бомбосховище
Микола Різник, голова Опішнянської громади, показує журналістам бомбосховище Війна не скрізь 01 трав 2023 в 19:00

Питання бомбосховищ у громадах вирішують по різному: хтось купує морські контейнери, хтось використовує погреби, а у Опішнянській громаді вирішили зробити нове. Площа шкільного бомбосховища площею 500 квадратних метрів. І воно має умістити усіх 476 учнів ліцею, як школярів, так і педагогічний колектив.


– Вирішили його всередині літа збудувати. Кошти витрачаємо лише на будматеріали. Зводимо самотужки, трактор працює наш, наймаємо маніпулятор також. Сховище, яке коштує 20-30 мільйонів, ми зробили за 2,5 мільйона. Зараз просушуємо його, поставили дві буржуйки, – розповідає журналістам Микола Різник, голова Опішнянської громади. – Залишилося облаштувати вбиральні, кабінет медичної сестри та поставити меблі.


Загалом керівництво громади та адміністрація освітнього закладу були вимушені ухвалити рішення про створення сховища з нуля, каже директор Опішнянського ліцею Опішнянської селищної ради Юрій Дахно, адже деякі батьки обирають для дітей освітні заклади, які навчають офлайн. У ліцеї 476 учнів, тож сховище вмістить всіх школярів та педагогічний колектив.


Місце обрали на шкільному городі. Відстань від бомбосховища до двох приміщень, де навчаються молодші та старші класи, – близько 150 метрів. Завершити роботи планують до завершення навчального року.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар