Kolo.News.Ukraine.Region

У Кривому розі виступив камерний оркестр із Маріуполя

Камерний оркестр «Ренесанс» із Маріупольської камерної філармонії виступив у Кривому Розі
Камерний оркестр «Ренесанс» із Маріупольської камерної філармонії виступив у Кривому Розі Війна не скрізь 28 трав 2023 в 11:37

22-го травня у Кривому Розі в рамках святкування 248-ї річниці заснування міста відбувся концерт камерного оркестру «Ренесанс», який представляє Маріупольську камерну філармонію. Керує оркестром заслужений діяч мистецтв України Василь Крячок. Музиканти виконали твори епохи Бароко, зарубіжної класики – Вівальді, Моцарта, Міллера, Гарделя, Боккеріні, а також видатного українського композитора Мирослава Скорика. Про це повідомляють на сайті Криворізької міської ради.

Від імені міської влади музикантам оркестру подякував заступник міського голови Сергій Мілютін. Він, зокрема, відзначив, що у Кривому Розі приділяють значу увагу розвитку як молодих, так і досвідчених музикантів. Із кінця січня у місті відновили свою роботу художні та мистецькі школи, а у березні запрацювали для глядачів театри, виставкові зали, музеї, бібліотеки.

-        Сьогодні у нас у місті з чудовим подарунком, з концертом виступає оркестр Маріупольської філармонії. Все це буде надихати наших мешканців, «нових криворіжців» та військових на Перемогу! – зазначив Сергій Мілютін.

Василь Крячок від імені маріупольського колективу подякував криворіжцям за теплий прийом. Розповів, що після повномасштабного вторгнення оркестр Маріупольської філармонії змушений був евакуюватися. А через рік відновив свою роботу у Києві. У рамках проекту «Філармонія нескорених» оркестр об’єднав музикантів не лише із Маріуполя, але й з Луганська, Харкова, Запоріжжя, Сєверодонецька, Києва. Також диригент окрема відзначив допомогу, яку надає міська влада Кривого Рогу та містяни маріупольцям.

-        Ми вдячні місту за те, яку підтримку та допомогу надає нашим маріупольцям міська влада та криворіжці – це дуже важливо для нас! – зауважив Василь Крячок.

Впродовж двох місяців в рамках челендж-фесту, присвяченого 248-й річниці Кривого рогу, у місті відбулися понад 170 різноманітних заходів – музичні концерти, художні виставки, вуличні фестивалі тощо. А фінальною крапкою стане проведення «Міських вікендів» 27-го травня – у День народження Кривого рогу.

0 Коментарів

Коментарі не знайдені

Додати коментар